Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MP Prolift wchodzi w skład międzynarodowego koncernu MP LIfts (www.mplifts.pl) z siedzibą w Hiszpanii. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych , schodów i chodników ruchomych. Jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy zwiększały komfort życia użytkowników, nie zapominając o właścicielach, zarządcach budynków i architektach.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres zadań:

    • Przygotowywanie dokumentacji technicznych,
    • Wsparcie techniczne na etapie projektowania, ofertowania i sprzedaży,
    • Wsparcie przy przygotowywaniu rozwiązań technicznych,
    • Realizacja wyznaczonych celów związanych z budżetem,
    • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań oferowanych produktów,
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami.
    Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV wybierając przycisk "Aplikuj teraz".

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów aplikacyjnych nie odsyłamy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Doświadczenie w branży dźwigowej będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość programów CAD,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Dokładność i sumienność,
    • Umiejętność pracy zespołowej,
    • Samodzielność, przedsiębiorczość i zaangażowanie,
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju oraz szkoleń, również zagranicą,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku.

    W CV prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej  ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych  Dz.U. nr 133 poz 883.”