Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-27
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-12-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MP Prolift wchodzi w skład międzynarodowego koncernu MP LIfts (www.mplifts.pl) z siedzibą w Hiszpanii. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych , schodów i chodników ruchomych. Jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy zwiększały komfort życia użytkowników, nie zapominając o właścicielach, zarządcach budynków i architektach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych,
  • Wsparcie techniczne na etapie projektowania, ofertowania i sprzedaży,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu rozwiązań technicznych,
  • Realizacja wyznaczonych celów związanych z budżetem,
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań oferowanych produktów,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami.
Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV wybierając przycisk "Aplikuj teraz".

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów aplikacyjnych nie odsyłamy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w branży dźwigowej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość programów CAD,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność i sumienność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i zaangażowanie,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń, również zagranicą,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej  ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych  Dz.U. nr 133 poz 883.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się