Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. dokumentacji technicznej wyrobów medycznych

ITP S.A.

ITP S.A.

Modularna 11a

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną dla nowych wyrobów medycznych

  • analizowanie wymagań formalno-prawnych dla nowo projektowanych wyrobów

  • opracowywanie dokumentacji systemowej

  • nadzór nad poszczególnymi elementami systemu zarzadzania jakością zgodnie z ISO13485:2016

  • monitorowanie zmian w regulacjach prawnych, krajowych i unijnych, dotyczących wyrobów medycznych i zapewnienie ich wdrażania w standardy pracy Firmy

  • współpraca z Pełnomocnikiem ds. Jakości oraz z działem R&D oraz Quality

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej wyrobów medycznych

  • znajomość regulacji prawnych dotyczących aktywnych wyrobów medycznych

  • doświadczenie w zakresie stosowania norm ISO 13485, ISO 14971 oraz pokrewnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze aktywnych wyrobów medycznych

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowany pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, pakiet multisport)

  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy