Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. dokumentacji technicznej

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w 28 krajach europejskich m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwecji, Czechach, Szwajcarii.

    Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, głównie online. Prowadzimy kilka własnych, dużych sklepów internetowych. Naszą ofertę można również znaleźć na najbardziej liczących się zewnętrznych platformach transakcyjnych. Wyróżnikiem szerokiego asortymentu dla profesjonalistów jest najwyższy standard obsługi i serwisu. W związku z dynamicznym rozwojem do siedziby Europejskiego Centrum Kompetencji poszukiwany jest:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zakres obowiązków:

    • Gromadzenie i dostarczanie danych technicznych i informacji produktowych o artykułach
    • Opracowywanie zawartości kart produktowych
    • Bieżące zarządzanie bazą danych produktowych
    • Analizowanie rynku i gromadzenie danych z otoczenia rynkowego
    • Pozycjonowanie produktów w odniesieniu do produktów konkurencji
    • Udział w procesie wprowadzania na rynek nowych produktów

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Umiejętność analitycznego myślenia, kojarzenia faktów i wyciągania logicznych wniosków
    • Spostrzegawczość, umiejętność dostrzegania trendów, odnajdowania cech wspólnych, kojarzenia danych z różnych źródeł
    • Skrupulatność, dokładność i dociekliwość
    • Umiejętność pracy w grupie oraz współpracy zdalnej z zagranicznymi partnerami

    Mile widziane:

    • Wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w pracy z produktami technicznymi oraz w opracowywaniu instrukcji i dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Możliwość bycia częścią wiodącej w Europie, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się globalnej firmy B2B z biurami w Berlinie, Warszawie, Zielonej Górze i centrami kompetencyjnymi w 3 lokalizacjach w Chinach
    • Zostanie cennym członkiem globalnego i ambitnego zespołu: 250 pracowników, 19 różnych narodowości i obecność na rynku w 28 krajach
    • Owocna współpraca z młodym i międzynarodowym zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy
    • Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość przejęcia globalnej odpowiedzialności już od pierwszego dnia pracy
    • Możliwość wdrażania i opracowywania naszej ambitnej strategii eCommerce z realnymi możliwościami na wdrażanie nowych pomysłów
    • Nowoczesne środowisko pracy o wysokich standardach technicznych i jasnym, oświetlonym biurze
    • Darmowe dojazdy do pracy
    • Szerokie perspektywy rozwoju, elastyczny czas pracy i zawsze wolne weekendy
    • Bezpłatne kursy językowe z języka niemieckiego I angielskiego
    • Dofinansowanie pakietu sportowego
    • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy
    • Doskonałe warunki pracy, np. codziennie świeże owoce, przekąski, duży wybór ciepłych i zimnych napojów
    • Nasza firma została nagrodzona jako najlepszy pracodawca oferujący świetne środowisko pracy potwierdzone przez niezależne strony: Glassdoor 4.2 punktów, Indeed 4.6, Kununu 4,3 z 5 w 2017 i 2018 roku

     CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000)

    Administratorem danych jest expondo Polska sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze. Informujemy, że z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych w expondo Polska sp. z o.o. sp. k. można skontaktować się poprzez e-mail: [email protected] Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. Ponadto informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania przez Pana/ Panią, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Pana/ Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.