Oferta pracy

Specjalista ds. dokumentacji technologicznej

NOWEL Sp. z o.o.

  • Szarych Szeregów 11, Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szarych Szeregów 11

Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i bieżąca aktualizacja dokumentów technologicznych

  • Nadzór i zarządzanie zmianami w dokumentacji technologicznej

  • Śledzenie zmian w prawie żywnościowym i dostosowywanie dokumentacji do zachodzących zmian

  • Wypełnianie dokumentacji wymaganej przez klientów,

  • Współpraca z Działem Handlowym, Działem Technologii i Rozwoju Produktów, Działem Zakupów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji produktów spożywczych

  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z prawem żywnościowym

  • Dobra znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Wykształcenie związane z technologią produkcji, towaroznawstwem, żywieniem człowieka, kontrolą jakości lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),

  • Parking dla pracowników,

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas!

Postaw na swój rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

Przewiń do profilu firmy