Oferta pracy

Specjalista ds.dokumentacji transportowej (pół etatu)

Vesta Polska Sp. z o.o.O firmie

Vesta Polska Sp. z o.o.

Kopytów 44A

Błonie

VESTA POLSKA Sp. z o.o. to jeden z największych przewoźników w rejonie Mazowsza. Spółka specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych, a swoją stabilną pozycję rynkową zawdzięcza elastycznemu podejściu kompleksowej obsłudze klienta.

Zwiększamy zasięg swoich działań dlatego poszukujemy ludzi, który wyznają takie same wartości jak my!
Specjalista ds.dokumentacji transportowej (pół etatu)Numer ref.: Miejsce pracy: Błonie pod Warszawą (Kopytów)

Zadania:

  • Uzupełnienia danych klienckich w systemie firmy,
  • Zgłaszanie  informacji dotyczących wyjazdów aut,
  • Wysyłanie CMR do klienta,
  • Podczepianie kopi listów przewozowych do zleceń w systemie,
  • Archiwizowanie dokumentów,
  • Inne obowiązki wyznaczane przez Kierownika Działu.

Wymagania:

  • Obsługa komputera, pakietu MS  Office, poczty elektronicznej,
  • Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Punktualność,
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pełne przeszkolenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku (4h dziennie),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pół etatu, z możliwością przejścia na cały etat,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (Prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport),
  • Zgrany zespół oraz imprezy integracyjne ;).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy