Specjalista ds. dokumentacji w Dziale Technologii -Pion Rozwoju

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i weryfikowanie dokumentacji rejestracyjnej w zakresie jakościowym dla produktów leczniczych zgodnie z wymogami prawa i wytycznymi EU,

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej do wniosków o zmianę w pozwoleniu i/lub przedłużeniu pozwolenia na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego,

  • Wprowadzanie aktualizacji do dokumentacji jakościowej,

  • Przygotowywanie i weryfikowanie dokumentacji jakościowej dla wyrobów medycznych zgodnie z wymogami prawa,

  • Śledzenie zmian uregulowań prawnych, polskich i unijnych dotyczących produktów leczniczych i wyrobów medycznych,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: chemiczne, farmaceutyczne, medyczne lub pokrewne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją rejestracyjną,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Wymagane min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze R&D w przemyśle farmaceutycznym.

  • Wymagana wiedza w zakresie opracowywania dokumentacji CTD,

  • Zaangażowanie w realizację celów, inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, dokładność i staranność,

  • Nastawienie na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy.

To oferujemy

  • ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na rozwój,

  • kartę sportową OK System ( ze zniżkami do kin i teatrów),

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • premie świąteczne,

  • dofinansowanie do wakacji,

  • czas na aktywny wypoczynek ( 5 sekcji sportowych Afloactive team’u),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego