Oferta pracy

Specjalista ds. dokumentacji

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w PolsceO firmie

  • Zabraniecka 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w Polsce

Zabraniecka 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Głównym celem tego stanowiska jest zapewnienie, by dokumentacja projektowa była zgodna ze standardami, dokładna oraz dostępna, gdy jest to konieczne.

  • Przyjmowanie i wydawanie dokumentów, zewnętrznie i wewnętrznie, zgodnie z polityką dystrybucji dokumentów.

  • Zapewnienie, by wszystkie dokumenty techniczne były poprawnie sprawdzone i dostarczone na czas (dotrzymanie terminów składania dokumentów).

  • Zapewnienie poprawności formalnej dokumentacji.

  • Wprowadzanie danych i aktualizacja dokumentacji.

  • Bieżąca dystrybuują właściwym stronom (pracownikom, dostawcom, wykonawcom, itp.) kopii najnowszych autoryzowanych dokumentów i rysunków.

  • Prowadzenie rejestru kontroli dokumentów.

  • Rejestracja i archiwizacja dokumentacji.

  • Konwertowanie dokumentów papierowych do formatu elektronicznego.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i kopii zapasowych dokumentacji.

  • Przygotowywanie raportów dla kierowników budowy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną komunikację

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

  • Skrupulatność, orientacja na szczegóły

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w firmie budowlanej

  • Znajomość platformy CDE (ACONEX Oracle)

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Umowa o pracę na okres próbny, a następnie na czas określony.

  • Kontrakt czasowy do zakończenia projektu (trwa 36 miesięcy).

  • Poziom stanowiska dostosowany do doświadczenia zawodowego.

  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę.

  • Praca nad wyjątkowym projektem w Polsce o wartości ponad 2 mld zł.

  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do umiejętności i kwalifikacji.

  • Pracę w międzynarodowym zespole, któremu przewodzą Koreańscy inżynierowie z firmy pracującej w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje