Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Dokumentacji

EBS R&D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i asysta przy wdrożeniu do produkcji

  • Przygotowywanie instrukcji montażowych dla produkcji

  • Sporządzanie kalkulacji wyrobów i podzespołów

  • Aktualizacja dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej – wprowadzanie zmian do systemu produkcyjnego

  • Zarządzanie kartoteką materiałową (wyroby, zespoły, materiały)

  • Montaż prototypów, uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych (transmitery GSM/GPRS, centrale alarmowe, urządzenia mobilne)

  • Modelowanie prostych części (tworzywa sztuczne, elementy z metalu) oraz tworzenie złożeń, rysunków technicznych

  • Tworzenie wizualizacji produktów w celach marketingowych

  • Kontakt z odpowiednimi jednostkami w zakresie zastrzeżeń wynalazków, wzorów przemysłowych oraz użytkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne na poziomie inżynierskim

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, technologii SMD i współcześnie wykorzystywanych elementów

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji

  • Podstawowa znajomość dowolnego programu typu 3D CAD np.: SolidWorks (mile widziane), Inventor, CATIA, SolidEdge

  • Znajomość systemu produkcyjnego MONACO będzie dodatkowym atutem

  • Skrupulatność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na etacie w pełnym wymiarze godzin

  • Aktywny udział w projektowaniu nowoczesnych urządzeń elektronicznych

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie dobrych praktyk przy projektowaniu, wdrażaniu urządzeń oraz praktycznego użycia narzędzi wspomagających projektowanie, testowanie i produkcję

  • Ciekawą, niemonotonną pracę

  • Miłą atmosferę w pracy

EBS R&D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EBS R&D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - polska firma technologiczna działająca w branży zabezpieczeń z ponad 30 letnią tradycją grupy, współpracująca z klientami na sześciu kontynentach.

Biuro konstrukcyjne producenta wysokiej jakości produktów do transmisji danych z wykorzystaniem sieci GSM i Internet, systemów alarmowych, kontroli pracy online oraz osobistych systemów GPS.

Przewiń do profilu firmy