Specjalista ds. dokumentacji - wsparcie Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

Bell P.P.H.U.O firmie

  • Graniczna 79G
    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bell P.P.H.U.

Graniczna 79G

Józefów (pow. otwocki)

Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko w Dziale Utrzymania Ruchu:

Zakres obowiązków:

  • Składanie zamówień na rzecz Działu Utrzymania Ruchu,
  • Nadzór nad dokumentacją Działu,
  • Obsługa (prostego) programu z harmonogramem prac działu,
  • Utrzymywanie kontaktu z firmami zewnętrznymi, serwisami itp.,
  • Przygotowanie do audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wsparcie Kierownika Działu,
  • Prace administracyjno-biurowe na rzecz Działu.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Zaangażowanie w rozwój firmy,
  • Mile widziane prawo jazdy,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Benefity- karta Multisport, opieka medyczna.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy