Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. doradztwa i rozwoju restauracji

Pyszne.plO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codziennie odwiedzanie restauracji współpracujących z Pyszne.pl na terenie województwa zachodniopomorskiego,
  • Analiza wyników i profesjonalne doradztwo dla restauracji,
  • Przygotowywanie propozycji optymalizacji w celu zwiększenia ilości zamówień oraz jakości
  • oferowanych usług,
  • Sprzedaż i promocja dedykowanych produktów Pyszne.pl,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do innych wiodących miast na terenie północno-zachodniej Polski
  • Współpraca z innymi działami firmy

Podział czasu pracy

50%

Odwiedzanie restauracji partnerskich na powierzonym terenie

35%

Analiza wyników i profesjonalne doradztwo

15%

Sprzedaż i promocja dedykowanych produktów Pyszne.pl

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub account managera
  • Umiejętność budowania dobrych i długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego - branża HoReCa będzie dodatkowym atutem,
  • Chęć stawiania sobie wyzwań i poszukiwania rozwiązań potencjalnie trudnych sytuacji,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,,
  • Niezbędne narzędzia – samochód, telefon, laptop,
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay
  • Kurs języka angielskiego,
  • Możliwość pracy oraz rozwoju w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży eCommerce,
  • Niezapomniane imprezy integracyjne zarówno w Polsce jak i za granicą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Good Mood Manager

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt z rekruterem

3

Spotkanie/ Spotkania z managerem rekrutującym

4

Oferta

Podejmujesz własną inicjatywę i potrafisz znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji? Posiadasz zdolność analitycznego myślenia? Lubisz dzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami?

Dążysz do osiągnięcia założonych celów? Świetnie organizujesz swój czas pracy, a poczucie humoru zawsze pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów?

Jeśli tak to jest to propozycja dla Ciebie!

Specjalista ds. doradztwa i rozwoju restauracji, Szczecin