Oferta pracy

Specjalista ds. doskonalenia procesów

Westwing.pl O firmie

Westwing.pl

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Westwing Home & Living is looking for candidates for

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wdrażanie projektów lean w obszarze operacji logistycznych eCommmerce;
  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia poprzez podnoszenie umiejętności zespołów operacyjnych, proponowanie nowych i optymalizowanie funkcjonujących procesów;
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu Lean Management;
  • Przeprowadzanie analiz procesów operacyjnych;
  • Prezentowanie mierzalnych rezultatów optymalizacji i utrzymywanie wdrożonych usprawnień.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min B2);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym mile widziane w firmie logistycznej;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Doskonale umiejętności analityczne oraz bardzo dobra znajomość Microsoft Office;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, budowaniu i koordynowaniu prac zespołów projektowych;
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne, które pozwolą na pracę z ludźmi z każdego szczebla w strukturze firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego międzynarodowego doświadczenia w ramach rewolucyjnej i szybko rozwijającej się marki;
  • Pracę w energicznym, pełnym pasji zespole;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na produkty Westwing, ubezpieczenie na życie).

Ogłoszenie archiwalne