Oferta pracy

Specjalista ds. dostaw bezpośrednich

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • Rawa Mazowiecka

    Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dzienne planowanie i organizacja transportów między Centrami Dystrybucji a sklepami PEPCO,

  • Zarządzanie dostawami w systemach informatycznych w celu kontroli stanu równomiernego zaplanowania transportów czy terminowości ich realizacji,

  • Optymalizowanie kosztów transportów do sklepów PEPCO,

  • Sporządzanie raportów,

  • Prowadzenie skutecznej komunikacji z naszymi kontrahentami i rozwiązywanie problemów transportowych,

  • Ścisła zewnętrzna współpraca z przewoźnikami oraz działami wewnętrznymi: Centrum Dystrybucji, Zakupów, IT

Nasze wymagania

  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy,

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe),

  • znajomość rynku transportowego oraz branży supply chain,

  • dobrą znajomość zagadnień dotyczących logistyki, transportu, zamówień i procesów operacyjnych,

  • dobrą znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel),

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i analitycznych,

  • wysoki poziom umiejętności planowania i organizowania, także pod presją czasu.

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej (praca w formule home-office połączone z dojazdami do Centrum Dystrybucji w Rawie Mazowieckiej wg aktualnych potrzeb).

  • perspektywy rozwoju zawodowego,

  • korzystne warunki wynagradzania i umowę o pracę,

  • dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach Pepco, czy platforma benefitowa (do wyboru Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.),

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria