Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. dostaw

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

    Jabil Circuit Poland poszukuje do działu Zarządzania Łańcuchem Dostaw,
    kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kwidzyn

    Zakres obowiązków:

    Zaopatrywanie Działu Produkcji w odpowiednie materiały zgodnie z zapotrzebowaniem, a w szczególności za:

    • Składanie zamówień u dostawców
    • Nadzorowanie realizacji dostaw
    • Rozwiązywanie problemów towarzyszących przy realizacji zamówień

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowany kierunek logistyczny)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wiedza z zakresu procesów logistycznych w firmach produkcyjnych
    • Umiejętność obsługi komputera – pakiet OFFICE, SAP
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
    • Udział w projektach w międzynarodowym środowisku
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
    • Pomoc przy realokacji

    Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube lub na Facebooku
    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ,
    wpisując w tytule maila: ,,Specjalista ds. dostaw''.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:

    (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Lotniczej 2 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

    (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Lotniczej 2 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

    Obowiązek informacyjny – kliknij tutaj.