Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. dostaw

Jabil Poland Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W firmie Jabil wspieramy marki, które przyczyniają się do rozwoju świata. Z tego powodu prowadzimy działalność i dzięki temu stajemy się dostawcą najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań produkcyjnych na świecie. Odznaczamy się niesłabnącą determinacją, niezależnie od tego, czy obsługujemy największe i najbardziej znane marki na świecie, czy też najmodniejsze technologiczne start-upy. Podzielamy ich dążenia: chcemy, aby świat stawał się lepszy, bezpieczniejszy i czystszy.

Miejsce pracy: Kwidzyn

Zakres obowiązków:

Zaopatrywanie Działu Produkcji w odpowiednie materiały zgodnie z zapotrzebowaniem, a w szczególności za:

  • składanie zamówień u dostawców
  • nadzorowanie realizacji dostaw
  • rozwiązywanie problemów towarzyszących przy realizacji zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowany kierunek logistyczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C)
  • Wiedza z zakresu procesów logistycznych w firmach produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi komputera – pakiet OFFICE, SAP
  • Mile widziane:
    • znajomość języka hiszpańskiego
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju
    w międzynarodowym
    i międzykulturowym środowisku
  • Dostęp do nowoczesnych
    technologii
  • Karta
    Multisport
  • Dofinansowanie
    do urlopu
  • Ubezpieczenie
    grupowe
  • Kursy języka
    angielskiego
  • Dodatek na dojazdy lub zakwaterowanie w Kwidzynie
    do 12 miesięcy
  • Praca w trybie hybrydowym: w biurze
    i home office"

Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:

(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Obowiązek informacyjny – kliknij tutaj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne