Oferta pracy

Specjalista ds. Dotacji (Praca Biurowa)

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Elektroniczne wypełnianie wniosków,

  • Kompletowanie dokumentacji,

  • Uzupełnianie baz danych,

  • Kontakt z Klientem (w przypadku brakujących danych we wnioskach).

Nasze wymagania

  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz przejrzysty system premiowy,

  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym,

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po pierwszym miesiącu pracy,

  • Owocowe środy,

  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy,

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i awansu.

  • Zatrudnienie czasowe na kilka miesięcy z możliwością przedłużenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy