Oferta pracy

Specjalista ds. Dotacji

Foton Technik Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.

Działamy z pasją i energią!

POSZUKIWANY

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe,
  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze dotacji,
  • Znasz zasady i procedury pozyskiwania środków z programów krajowych, lokalnych oraz pochodzących z UE i innych krajów,
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz zorientowanie na potrzeby i cele realizowane przez Spółkę,
  • Cechuję Cię dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office.

Twoje zadania:

  • Wyszukiwanie odpowiednich programów wsparcia na potrzeby realizowanej przez Spółkę strategii sprzedaży poprzez monitorowanie i analizę dostępnych programów krajowych, lokalnych oraz pochodzących z UE i innych krajów,
  • Przygotowywanie planów wdrażania z uwzględnieniem wymaganej dokumentacji i analizy aktów prawnych,
  • Współpraca wewnętrzna z poszczególnymi działami oraz udzielanie wsparcia doradcom,
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach realizowanych programów.

Dlaczego Warto:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • praca ze wspaniałymi ludzmi
  • stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu
  • innowacyjna branża
Dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy