Oferta pracy

Specjalista ds. dotacji

Scope Fluidics S.A.O firmie

Scope Fluidics S.A.

Duchnicka 3/bud. 16

Warszawa

Scope Fluidics S.A. jest inkubatorem start-up’ów technologicznych, tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe, pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi – Curiosity Diagnostics, opracowująca najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, oraz Bacteromic, tworząca najbardziej wszechstronny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kandydat będzie mieć możliwość pracy, rozwoju i awansu przy wspieraniu funkcjonowania Pionu Finansowego Grupy Scope Fluidics.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wniosków o płatność, sprawozdań i raportów zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów realizowanych przez spółki Grupy Scope Fluidics
  • Bieżąca współpraca z Kierownikami projektów, Kierownikami działów oraz innymi członkami zespołów realizujących projekty
  • Kompletowanie dokumentacji rozliczeniowej i zapewnienie jej zgodności z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów
  • Bieżąca współpraca z księgowością
  • Współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje
  • Wsparcie działu zakupów w realizacji zamówień zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów
  • Obsługa systemów informatycznych udostępnionych przez instytucje finansujące w celu rozliczania realizacji umów o dofinansowanie oraz składania wniosków o dofinansowanie
  • Obsługa zmian w umowach o dofinansowanie
  • Monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów
  • Realizacja działań informacyjnych i promocyjnych zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów
  • Koordynacja i udział w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie
  • Przygotowywanie dokumentów wymaganych do zawarcia umów o dofinansowanie
  • Monitorowanie dostępnych źródeł dofinansowania dla projektów realizowanych i planowanych do realizacji przez spółki Grupy Scope Fluidics

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE, mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych
  • Znajomość przepisów i wytycznych z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE
  • Podstawowa znajomość zagadnień administracyjno-księgowych (rachunkowość, kadry)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i dokumentów
  • Skrupulatność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w unikalnych na skalę świata projektach badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D.
  • Możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w obszarze nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Scope Fluidics S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3 bud. 16 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy