Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. drogowych – inspektor nadzoru

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-09-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu to solidna i dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa działająca na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Spółka zatrudnia ponad 2000 osób. Przewozimy rocznie prawie 200 milionów pasażerów. W tym czasie wszystkie pojazdy MPK przejeżdżają około 34 mln kilometrów po liczących 1200 km trasach wrocławskiej komunikacji publicznej. Stale inwestujemy w rozwój, unowocześniami tabor, podwyższamy komfort podróży, bezpieczeństwo pasażerów oraz warunki pracy naszych pracowników.
    Miejsce pracy: Wrocław
    S/D/IN/05.2018

    Zakres zadań:

    • realizacja zadań związanych z utrzymaniem i konserwacją drogowej, w tym tramwajowej;
    • dokonywanie okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego nawierzchni drogowej, w tym tramwajowej;
    • sporządzanie i weryfikacja kosztorysów wstępnych, powykonawczych i inwestorskich;
    • udział w planowaniu remontów i modernizacji infrastruktury drogowej, w tym tramwajowej;
    • bieżący nadzór nad wymaganą dokumentacją;
    • opiniowanie rozwiązań projektowych w zakresie infrastruktury drogowej, torowisk, węzłów rozjazdowych, sygnalizacji, parkingów i placów manewrowych, projektów organizacji ruchu;
    • udział w komisjach przetargowych, wypadkowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: budownictwo drogowe lub kolejowe;
    • uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub kolejowej;
    • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa budowalnego, dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów i norm dotyczących branży drogowej, w tym komunikacji tramwajowej;
    • mile widziane doświadczenie w branży budownictwa drogowego, kolejowego lub tramwajowego;
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów typu AutoCad i Norma Pro;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • atrakcyjny pakiet socjalny /m.in. karta Multisport/;
    • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul.  Bolesława Prusa 75-79.

     Kontakt do Inspektora Ochrony Danych – [email protected]

    Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od daty złożenia  oferty.