Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. druku 3D i szybkiego prototypowania

PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI sp. z o.o.O firmie

4 4006 200 brutto / mies.

PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI sp. z o.o.

Teofila Lenartowicza 4

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i konsultowanie projektów zgłaszanych do preinkubacji w PCI ProtoLab pod kątem możliwości udzielenia wsparcia w zakresie prototypowania.

  • Szkolenie techniczne użytkowników pracowni w zakresie sprzętowym (w tym m. in. pracownia druku 3D i pracownia elektroniki; zasilacze 3-kanałowe, lutownice, multimetry, oscyloskopy cyfrowe, lupy laboratoryjne) i podstaw BHP.

  • Inicjowanie nowych aktywności związanych z rozwojem kompetencji technicznych użytkowników ProtoLab.

  • Dbałość o stan techniczny pracowni i wyposażenia.

  • Udoskonalanie procesów użytkowania sprzętu i dostępu do pracowni.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechatronika, robotyka, budowa maszyn, automatyka, technologie materiałowe, industrial design, itp.

  • Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu elementów konstrukcyjnych prototypów maszyn, urządzeń, designu użytkowego.

  • Praktyczna znajomość oprogramowania klasy CAD (Solidworks, Fusion 360, Blender, Rhino, AutoCad itp.).

  • Umiejętność projektowania 2D i 3D pod kątem druku 3D, opcjonalnie pod kątem cięcia, frezowania i obróbki mechanicznej.

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego oraz specyfikacji produktowych.

  • Znajomość obsługi drukarek 3D, ploterów tnących i grawerujących.

  • Umiejętność prowadzenia prac warsztatowych na narzędziach konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, piły).

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację .

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Swobodna orientacja w zagadnieniach rynku innowacji, start-up i nowoczesnych technologii.

  • Ukończone kursy i/lub warsztaty z zakresu projektowania 3D, obsługi drukarek 3D i/lub ploterów (laserowych, CNC, tnących).

  • Własne portfolio projektowe.

  • Doświadczenie we współpracy z organizacjami studenckimi, prowadzeniu edukacji technicznej, czy współpracy z organizacjami typu fablab, makerspace, hackerspace.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - 100% etatu (zadaniowy czas pracy);

  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

  • Zakres wynagrodzenia: 3 200 – 4 500 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o rozwija Regionalny Ekosystem Innowacji i startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jest facylitatorem i łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji. Pracuje z firmami, instytucjami naukowymi, uczelniami, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestuje w projekty badawcze o wysokim potencjale do komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych oraz udostępnia przestrzeń prototypowania dla społeczność studentów, młodych startupów i kół naukowych.

Przewiń do profilu firmy

Spróbuj swoich sił i aplikuj do PCI jeśli interesuje Cię praca w zgranym, otwartym i pomysłowym zespołem oraz w środowisku związanym z przedsiębiorczością, innowacyjnością, nauką, biznesem i młodymi ludźmi. Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Powodzenia!