Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. druku cyfrowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEVEL X S.C. PIOTR SINKIEWICZ, TOMASZ RUSZCZAK

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukuję osoby do pracy w drukarni cyfrowej wymagana znajomość programów Versa i Caldera, obsługa plotera tnącego Summa, obsługa laminatora, umiejętność docinania grafik.Praca z reguły 8 godzin dziennie. Praca na Tarchominie (Białołęka).

    Wymagania:

    • Wymagana podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop).
    • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

    Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisek:

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych; Dz. U. nr 133 poz. 883.”