Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Dyspozycji Materiałowych

  • Jawornik (pow. myślenicki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – rodzinnej firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate  portfolio  produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

    Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje  w nowoczesne technologie, produkty  a  przede wszystkim w Pracowników.

    Do naszego zespołu poszukujemy  osoby na stanowisko:

    Dział Planowania i Przygotowania Produkcji
    Miejsce pracy: Jawornik (koło Myślenic)

    Główne zadania to:

    • Konstruowanie i aktualizacja planów zapotrzebowania na półfabrykaty, w oparciu o program zamówień gotowych wyrobów
    • Współpraca z dostawcami półfabrykatów, bezpośrednie składanie zamówień i nadzorowanie ich realizacji
    • Bieżąca analiza stanu zapasów magazynowych półfabrykatów (ilościowo i jakościowo) pod kątem zapewnienia realizacji planów produkcyjnych
    • Okresowa inwentaryzacja stanów półfabrykatów w zakładzie Jawornik
    • Planowanie i zamawianie środków transportu do systematycznego transferu wyrobów gotowych do klientów
    • Zamawianie rollpalet
    • Rozliczanie VAT, opisywanie faktur dotyczących półfabrykatów

    Nasze oczekiwania to:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Umiejętność logicznego, analitycznego myślenia
    • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość środowiska MS Office, bardzo dobra znajomość Excel

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie rodzinnej z  tradycjami od ponad 125 lat
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, ofertę ubezpieczenia grupowego oraz medycznego
    • Zniżkę pracowniczą na wyroby firmowe.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Administratorem danych jest Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Skawina 32-050, Pilsudskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.