Oferta pracy

Specjalista ds. Dystrybucji

TFP Sp. z o.o.O firmie

TFP Sp. z o.o.

Katowicka 26

Dziećmierowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie wysyłek do klienta oraz tworzenie kolejki załadunków w oknach czasowych

  • optymalizacja planów wysyłkowych oraz powierzchni załadunkowej pojazdów

  • tworzenie i weryfikacja zleceń transportowych w systemie ERP

  • monitorowanie terminowości dostaw do klienta

  • opis i weryfikacja faktur transportowych pod względem merytorycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu logistycznym

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmach z branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe

  • zgrany zespół i miła atmosfera

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

Ponad 25-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Przewiń do profilu firmy