Oferta pracy

Specjalista ds. Dystrybucji Funduszy Inwestycyjnych

Stefczyk Finanse

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów zainteresowanych ofertą Spółki w zakresie funduszy inwestycyjnych,

  • Aktywne budowanie portfela Klientów i dbałość o relacje z Klientami,

  • Diagnozowanie potrzeb inwestycyjnych klientów w zakresie rynku kapitałowego,

  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie oferty produktowej oraz utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy i kompetencji niezbędnych do przestrzegania wymogów prawnych, standardów etycznych i działania w najlepiej pojętym interesie klienta,

  • Raportowanie w zakresie ustalonym w Spółce,

  • Budowanie pozycji rynkowej Spółki w zakresie dystrybucji funduszy inwestycyjnych,

  • Realizacja założeń biznesowych, w tym wyników sprzedażowych,

  • Reprezentowanie Spółki przed partnerami oraz klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z klientami indywidualnymi oraz produktami inwestycyjnymi,

  • Ugruntowana wiedza w obszarze rynków kapitałowych oraz produktów inwestycyjnych,

  • Niekaralność – warunek konieczny,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy związanej z dystrybucją jednostek uczestnictwa TFI, ofertami publicznymi akcji, obligacji, FIZ, produktów ubezpieczeniowych,

  • Certyfikat EFPA.

To oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku usług finansowych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę (wymóg przy świadczeniu usług nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego), umowa o współpracę B2B lub łączenie obu form,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz korzystny system prowizyjny,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

W Stefczyk Finanse budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami. Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją. Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy