Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki Materiałów Medycznych

American Heart of Poland S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego

W obecnej chwili do Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja i koordynacja procesu logistycznego obejmującego zakup oraz sprzedaż i dystrybucję materiałów, w tym:
  • Analiza zapotrzebowania na materiały, planowanie i realizacja zamówień, koordynacja dostaw;
  • Sprzedaż i dystrybucja materiałów do klientów, koordynacja wysyłek;
  • Nadzór nad łańcuchem dostaw materiałów pomiędzy dostawcami a klientami;
  • Monitorowanie statusu dziennych przepływów magazynowych – zamówienia, dostawy, sprzedaż;
  • Systemowa kontrola przyjęć materiałów z fakturami zakupowych, generowanie dokumentów sprzedaży;
  • Bieżący kontakt z dostawcami i klientami;
  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych w przypadku niezgodności logistycznych;
  • Optymalizacja stanów magazynowych, realizacja celów zgodna z wyznaczonymi wskaźnikami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/logistyka);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze procesów logistycznych;
  • Znajomość procesów logistycznych w zakresie zakupów, sprzedaży, gospodarki magazynowej;
  • Umiejętność planowania, realizacji i koordynacji przepływów materiałowych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel);
  • Znajomość systemów informatycznych w obszarze gospodarki magazynowej (znajomość systemu CDN XL będzie dodatkowym atutem);
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność;
  • Umiejętność łączenia zadań i pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę  w renomowanym środowisku specjalistów z branży medycznej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazna atmosfera pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy
  • Pakiet benefitów

Prosimy o dołączenie do aplikacji i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, regulamin dostępny jest na stronie http://www.ahop.pl/pl/rodo

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy