Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki

UPC PolskaO firmie

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań związanych z dystrybucją, logistyką i zwrotami urządzeń dostarczanych do Klienta
  • Reagowanie na nieprawidłowości w procesie, analizą i zapobieganie podobnym sytuacjom w przyszłości
  • Zarządzanie obiegiem urządzeń od momentu ich zakupu po złomowanie
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i partnerami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w koordynowaniu działań logistycznych
  • Chcesz się dalej rozwijać w tym obszarze
  • Łatwo nawiązujesz relacje, jesteś w stanie porozumieć się z każdym
  • Myślenie analityczne, zestawianie liczb, wyciąganie wniosków nie są Ci obce
  • Jesteś nastawiona/y na osiąganie celów, wychwytujesz obszary do poprawy u siebie oraz w otoczeniu
  • Znasz j. angielski na poziomie umożliwiającym komunikację mailową i werbalną

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu ekspertów i specjalistów
  • Samodzielne i odpowiedzialne zadania
  • Udział w projektach dotyczących nowych produktów w ofercie firmy
  • Umowę o pracę w firmie ciągle rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, promocyjny pakiet usług UPC)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • MyBenefit
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki, aleja "Solidarności" 171, Wola, Warszawa