Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Dystrybucji

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki zgodnie z umową

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znasz branżę TSL,

  • potrafisz pracować pod presją czasu,

  • potrafisz budować dobre i trwałe relacje z przewoźnikami,

  • potrafisz organizować i koordynować procesy transportowe (dystrybucyjne),

  • potrafisz współpracować z działem handlowym w obszarze obsługi klienta,

  • akceptujesz pracę w systemie dwuzmianowym.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet medyczny,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia, podstawa + premia

  • możliwość awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy.

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Firma Silvan Logistics jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na rynku transportu chłodniczego w Polsce. Istniejemy od 2005 roku. Nasz zespół liczy ponad 180 specjalistów pracujących w oddziałach w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy