Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-biznesu Performance Marketing

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. e-biznesu
    Performance Marketing
    Miejsce pracy: Gdynia
    Zakres obowiązków:
    • obsługa narzędzi związanych z prowadzeniem kampanii marketingowych na naszej bazie w tym przygotowanie planów działań, koordynacja realizacji grafik, prowadzenie segmentacji i optymalizacji baz,
    • wdrażanie efektywnych praktyk oraz rozwiązań związanych z tworzeniem i optymalizacją wydajności programu partnerskiego,
    • analizowanie pozyskanego ruchu od Wydawców oraz rezultatów ich kampanii przy użyciu narzędzi analitycznych,
    • weryfikacja prowadzonych kampanii efektywnościowych,
    • prace w CMS – dodawanie, edycja gotowych treści w obsługiwanych serwisach,
    • udział w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania dla procesów biznesowych,
    • monitorowanie i raportowanie działań i efektów pracy.
    Nasze oczekiwania:
    • posiadasz doświadczenie w optymalizacji kampanii zorientowanych na realizację wyników sprzedażowych (afiliacje, Facebook),
    • znasz Google Tag manager, Google Ads i Google Analytics
    • potrafisz analizować dane i wyciągać trafne wnioski - sprawnie korzystasz z Excela (tabele przestawne, filtry, formuły),
    • proaktywne podejście w sugerowaniu najlepszych rozwiązań,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • posiadasz umiejętność zorganizowania pracy własnej oraz podwykonawców,
    • sumienność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracę w fantastycznym zespole i przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
    • laptop i smartphone z nielimitowanym Internetem,
    • benefity: pakiet medyczny oraz kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w wielowymiarowych procesach internetowych,
    • elastyczne godziny pracy.
    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku:
    [email protected]
    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Premium Management Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji (zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27/04/2016r/ w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE --RODO).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.