Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

GK FarmacolO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju,
lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu
- zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Katowice, Białystok

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa sklepu internetowego,
  • Realizacja strategii sprzedażowej,
  • Udział w negocjacjach zakupowych i sprzedażowych,
  • Realizacja akcji promocyjno – marketingowych mających na celu maksymalizację osiąganych przychodów ze sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert: wprowadzanie produktów, przygotowywanie opisów,
  • Weryfikacja stanów magazynowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Kompetencje marketingowe oraz handlowe,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Kreatywność, nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoki poziom kultury osobistej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Odpowiednie narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy