Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ecoABM

Specjalista ds. e-commerce

ecoABMO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów związanych z bieżącą obsługą zamówień,

  • Zarządzanie kanałem obsługi sprzedaży allegro,

  • Administracja oraz rozwój sprzedaży na platformach w oparciu o wskaźniki KPI,

  • Analiza trendów e-commerce oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji sprzedaży,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, SEO, SEM, PrestaShop

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość systemu integracji platform e-commerce: Baselinker,

  • Znajomość narzędzi Allegro Ads oraz umiejętność kontroli kosztów marketingowych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i mierzenia skuteczności działań,

  • Umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu,

  • Chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Pracę od pon. do piątku, w godz. 8.00-16.00,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Budżet szkoleniowy. Zależy nam na zwiększaniu Twoich kwalifikacji na szkoleniach i konferencjach.

ecoABM

Historia firmy ecoABM, czyli gałąź firmy ABM wyspecjalizowanej na potrzeby rynku OZE sięga 1992 roku. Obecnie jesteśmy liderem instalacji fotowoltaicznych na Podlasiu i należy do nas największa hurtownia fotowoltaiczna we wschodniej Polsce.

Przewiń do profilu firmy