Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce

SMG Agency Kalinowski, Zwiarko Spółka JawnaO firmie

4 000–8 000
brutto / mies.
  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie e-sklepu i ofert na innych platformach typu marketplace (np. allegro, ceneo, erli, ebay, amazon itp) - wstawianie ofert i aktualizacja
  • wprowadzanie produktów, cen, tworzenie nazw i opisów, zarządzanie kategoriami na tych platformach
  • Kompleksowe zarządzanie marketingiem internetowym dla firmowych kanałów e-commerce
  • Przygotowywanie, realizacja i koordynacja kampanii internetowych -YouTube, Google Ads, Google Shopping
  • Analiza aktualnych trendów promocyjnych i reklamowych, proponowanie i kreowanie nowych rozwiązań w obszarze marketingu online
  • Przygotowywanie raportów dotyczących efektów zrealizowanych kampanii i analiza rentowności promocji

Nasze wymagania

  • doświadczenie co najmniej 1 rok,
  • portfolio z wynikami jakie były osiągane w prowadzonych kampaniach reklamowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów;
  • służbowy laptop oraz telefon komórkowy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • indywidualną ścieżkę kariery - z nami rozwiniesz skrzydła;
  • ciekawe i ekscytujące projekty, nad którymi będziesz pracował;
  • regularne szkolenia i możliwość podniesienia kwalifikacji na koszt firmy;
  • w pełni wyposażone, ergonomiczne, wygodne i przyjemne miejsce pracy;
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę w pracy i ciekawe imprezy integracyjne.

O nas

Pracuj z najlepszymi profesjonalistami, najnowszymi technologiami przy najciekawszych projektach. Jesteśmy młodym i stabilnym zespołem, który tworzy dla branży zdrowia. Wyróżniamy się świetną atmosferą w pracy oraz często nieszablonowym podejściem do działania. Między nami nie ma nudy, ale też niepotrzebnego spięcia. Rozmawiamy ze sobą bez „zbędnych kantów”. Wśród nas są programiści, graficy, copywriterzy i inni. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, koniecznie odwiedź naszą stronę: www.smg-agency.pl.

Specjalista ds. e-commerce, Białystok