Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Sklep RMS.pl

Hetmańska 33b

Młodych

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w salonie audio oraz telefonicznie i przez pocztę e-mail,

  • wystawienie, opieka i realizowanie zamówień z platform sprzedażowych jak Allegro,

  • umiejętność projektowania i prezentacji systemów audio-video i hi-fi

  • doradztwo związane z wyborem sprzętu,

  • realizacja i kreowanie polityki sprzedażowej firmy,

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami (jako sprzedawca, handlowiec, doradca klienta itp.),

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video, lub elektroniką,

  • doświadczenie w pracy na rynku e-commerce

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu,

  • bardzo mile widziana pasja związana z audio

  • znajomość marketplace'ów (Allegro, Amazon itp.)

  • samodyscyplina oraz sumienność,

  • wiek powyżej 22 lat,

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę,

  • miłą atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju w ciekawej branży,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą w sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video oraz doradztwie i instalacjach audiowizualnych.

Przewiń do profilu firmy