Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

CS Group PolskaO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dlaczego właśnie my?

  • Należymy do elitarnego grona agencji z certyfikatem Premium Google Partner,
  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie wstępne i codzienne wsparcie specjalistów,
  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową.

Zadania, jakie stawiamy przed tobą:

  • Koordynowanie działań związanych z wdrożeniem sklepów internetowych dla klientów firmy
  • Bieżący kontakt z klientami w kwestiach związanych z obsługą sklepu internetowego
  • Bieżące wsparcie związane z obsługą, konfiguracją sklepów internetowych
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza danych związanych z aktywnością sklepów internetowych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w doborze oraz wdrażaniu narzędzi / funkcjonalności e-sklepu
  • Pomoc techniczną w podstawowej konfiguracji sklepów internetowych
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań
  • Dosprzedaż usług dodatkowych bieżącym Klientom

Czego od ciebie oczekujemy?

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy w e-commerce i/lub marketingu internetowym
  • Min. rocznego doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane w obsłudze klientów B2B)
  • Znajomości narzędzi i technik marketingu wykorzystywanych w e-commerce
  • Znajomości Google Analytics, Google Tag Manager, SEO, SEM, PrestaShop (dodatkowy atut)
  • Umiejętności obsługi komputera oraz znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Chęci uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy
  • Kreatywności, inicjatywy, zaangażowania oraz umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności analitycznych i dobrej organizacji pracy, determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • umowa o pracę lub b2b
  • szkolenia i rozwój
  • praca zdalna
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet sportowy
  • rekrutacja online
  • doświadczony mentor

DOŁĄCZ DO NAS!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz Listu Motywacyjnego

CS Group Polska to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce.
Specjalizujemy się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci
oraz doradzamy przedsiębiorcom, w jaki sposób skutecznie poszukiwać klienta w Internecie.
Chcesz nas poznać? Wejdź na http://csgroup.pl

Ogłoszenie archiwalne