Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce

EDU GAMES S.A.O firmie

  • Czeladź, śląskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

EDU GAMES S.A.

Nowopogońska 98

Czeladź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o rozwój sprzedaży materiałów edukacyjnych i gadżetów (e-commerce),
  • dbanie o rozwój sprzedaży subskrypcji na dostęp do platform spółki,
  • komercjalizacja ruchu przychodzącego,
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży i dotarcia,
  • identyfikacja i profilowanie potencjalnych partnerów biznesowych,
  • realizacja założonych, indywidualnych oraz zespołowych planów i celów sprzedaży,
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi,
  • koordynacja i współtworzenie kampanii wspomagających Twoją pracę,
  • współtworzenie nowych produktów i usług cyfrowych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w rozwoju sprzedaży e-commerce lub sprzedaży subskrypcji cyfrowych,
  • odnajdowanie się w świecie cyfrowej sprzedaży,
  • znajomość narzędzi analitycznych Google, Facebook i SEO (np. Ahrews),
  • umiejętność analizy danych,
  • znajomość narzędzi marketing automation,
  • umiejętności nawiązywania, budowania i utrzymywania trwałych relacji z współpracownikami i partnerami biznesowymi,
  • kreatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności negocjacyjne.

To oferujemy

  • pracę/współpracę na preferowanych przez Ciebie warunkach (umowa o pracę, zlecenie, o dzieło lub b2b),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie wynikowe,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w najwyżej położonym biurze w Czeladzi z panoramicznymi widokami:)

O nas

EDU Games S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w sektorze EdTech. Naszym kluczowym projektem jest platforma edukacyjna dyktanda.pl, z której korzysta ponad 800 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Na etapie produkcji znajdują się dwie kolejne platformy wspierające edukację. W związku z prowadzonymi projektami e-commerce i komercjalizacją platform oraz planami rozwoju poszukujemy nowego członka naszego zespołu

Specjalista ds. e-commerce, Nowopogońska 98, Czeladź