Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i modyfikowanie ofert produktowych i polityki cenowej produktów

  • Obsługa narzędzi analitycznych i statystycznych na portalach e-commerce

  • Prowadzenie akcji promocyjnych i reklamowych

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie, w tym marketingu, IT, obsługi klienta, reklamacji oraz magazynami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży e-commerce przy pracy na portalach t.j. eBay, Amazon, Cdiscount lub pokrewnych

  • Znajomość języka obcego pozwalająca na swobodną pracę na międzynarodowych portalach

  • Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień SEO, SEM i zróżnicowanych form promocji

  • Kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, otwartość, wysoki poziom kultury osobistej

  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w elastycznych widełkach godzinowych, 8h od poniedziałku do piątku (do uzgodnienia)

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

  • Dostęp do szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska

  • Darmowy dostęp do kursów językowych z native speakerem

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarach marketingu internetowego, obsługi klienta, handlu i logistyki, wsparcia procesów IT

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma SPRINGOS, właściciel portali internetowych sportservice.pl oraz shoperly.pl, od ponad dwudziestu lat na rynku jako producent i międzynarodowy dystrybutor artykułów sportowych i rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spodobała Ci się nasza oferta i chcesz do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.