Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-commerce /e-marketingu prenumeraty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą z branży wydawniczej i poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Działania promocyjne i sprzedażowe związanie z utrzymaniem i pozyskiwaniem subskrybentów wydawanych czasopism
    • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych we wszystkich kanałach sprzedaży.
    • Wdrażanie nowych kanałów sprzedaży i promocji.
    • Optymalizacja dotychczasowych i nowych narzędzi sprzedaży i promocji.
    • Przygotowywanie kreacji materiałów promocyjnych.
    • Bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań i ich optymalizacja.
    • Analiza i kontrola ilości prenumeratorów, w tym prenumerat kończących się w danym okresie.
    • Pozyskiwanie nowych gadżetów promocyjnych.
    • Weryfikacja skuteczności podjętych działań promocyjnych.
    • Wprowadzanie i aktualizacja ofert sprzedaży w systemach       wydawnictwa.
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie promocji sprzedaży.
    • Współpraca z działem obsługi klienta w zakresie promocji sprzedaży.
    • Pozyskiwanie partnerów zewnętrznych do współpracy.

    Oczekujemy:

    • Minimum dwuletnie praktyczne doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych w e-commerce lub e-marketingu.
    • Wiedza dotycząca najnowszych trendów i rozwiązań wykorzystywanych w online marketingu.
    • Znajomość narzędzi z zakresu: marketing automation, e-mail marketingu, digital marketingu, takich jak: social media, influencerzy, content marketing i umiejętność wykorzystania ich w praktyce.
    • Praktyczna umiejętność stosowania: Google Analitycs, Google AdWords, Facebook Ads.
    • Umiejętność przygotowania kampanii marketingowych online’owych i offline’owych.
    • Bardzo dobra znajomości MS Office.
    • Umiejętność analizy wyników marketingowych i ich optymalizacja.
    • Zmysł estetyczny i umiejętność pracy z grafikami.
    • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
    • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie.
    • Kreatywność, otwartość, entuzjazm i umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
    • Rozwój
    • Pakiet benefitów

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    wraz z fragmentem kodu klikając w przycisk Aplikuj teraz.