Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

AZC sp. z o.o.O firmie

AZC sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe funkcjonowanie sklepu internetowego,

  • Obsługa zamówień,

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami, również w języku angielskim

  • Wystawianie dokumentów handlowych,

  • Aktualizowanie oferty produktowej - analiza dostępności towarów, wprowadzanie towarów, cen, opisów, bieżące składanie zamówień u dostawców,

  • Wprowadzanie rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży online,

  • Monitorowanie i poprawa najważniejszych parametrów sklepu - średnia wartość zamówienia, porzucone koszyki, konwersja,

  • Analizowanie i monitorowanie rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta najlepiej w zakresie e-commerce,

  • Umiejętność analizowania danych sprzedażowych oraz formułowania na ich podstawie wniosków,

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego,

  • Umiejętność konfigurowania sprzętu biurowego tj. komputery, drukarki, drukarki fiskalne,

  • Znajomość programów PrestaShop oraz Comarch ERP Optima,

  • Znajomość branży fashion i eCommerce.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazna, nieformalna atmosfera pracy w niedużym zespole

  • Praca od poniedziałku do piątku (godz. 08:00 - 16:00)

  • Dogodny dojazd komunikacją miejską

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jesteśmy niedużą polską firmą z branży fashion. Zarządzamy projektami/markami obuwia - ALTERCORE, ZIBRU.COM , BLUNDSTONE . Zajmujemy się procesem projektowania, produkcji, komunikacji oraz dystrybucji.

Więcej szczegółów na temat firmy znajdziesz na naszych stronach internetowych: https://zibru.com/pl/ , http://www.altercore.pl/ oraz https://blundstone.pl/

Przewiń do profilu firmy

Termin rozpoczęcia pracy - do ustalenia z kandydatem.

Preferowany termin od 01.03.2021r.