Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.

5 5008 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność i wpływ na wyniki sprzedażowe e-sklepu;

  • realny wpływ na rozwój sklepu internetowego i budowania świadomości marki w online

  • budowanie komunikacji na stronie internetowej (sklep, newsletter, landing page);

  • administrowanie sklepem;

  • zarządzanie zespołem wspierającym rozwój sklepu internetowego (IT, graficy, partnerzy);

  • usprawnienie procesów biznesowych na stronie i w sklepie internetowym;

  • opracowywanie strategii sprzedaży oraz działań marketingowych we współpracy z partnerami;

  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu podnoszenie efektywności strony i sklepu internetowego;

  • analiza trendów oraz rynku konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość branży e-commerce – minimum 2-3 lata doświadczenia

  • osoba świadoma i otwarta na rozwój w e-commerce. Nie boi się pogłębiać swojej wiedzy i zajmować się nowymi tematami, które trzeba dopiero "zbadać"

  • lekkie pióro będzie dodatkowym atutem

  • zarządzanie treściami na stronie i sklepie internetowym (dodawanie i edycja treści na sklepie i blogu, tworzenie promocji, dodawanie produktów, zdjęć, banerów itp.)

  • tworzenie landing page – edycja, dodawanie nowych treści, wyczucie graficzne i UX będzie mile widziane

  • współpraca z grafikami - wyczucie estetyki w grafice internetowej jest dla nas ważne, jasne komunikowanie wytycznych i oczekiwań dotyczących kreacji graficznych (banerów dla social media, www, newsletter)