Specjalista ds. e-commerce i marketingu internetowego

  • Paprotnia (pow. koniński), Konin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KUPIEC Sp. z o.o., lider w swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konin (okolice), Paprotnia (pow. koniński)
    Nr ref.: nr ref.: OMM2019

    Zakres obowiązków:

    • budowanie i rozwój serwisów i stron www
    • dbanie o aktualizacje i pozycjonowanie treści, analiza rynku

    Wymagania:

    • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
    • wdrażanie platform sklepów internetowych
    • projektowanie i zarządzanie stronami internetowymi
    • podstawowa znajomość narzędzi marketing automation
    • doświadczenie w projektach z zakresu ecommerce
    • doświadczenie w projektach realizacji video na potrzeby internetu
    • doświadczenie w obsłudze systemów klasy CMS doświadczenie w tworzeniu i egzekucji strategii digital
    • rozszerzona wiedza na temat narzędzi digital (SEO, PPC, e-mail marketing, display advertising, social media, mobile)
    • wiedza i doświadczenie z zakresu monitoringu internetu
    • umiejętność tworzenia raportów i analiz z prowadzonych działań

    Mile widziane:

    • obsługa administracyjna i techniczna stron internetowych oraz social media
    • wiedza z zakresu content marketingu

    Oferta:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom