Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menager do spraw e-commerce

MILKO HURTOWE CENTRUM NABIAŁU WŁODZIMIERZ NATKANIEC

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • budowa i rozwój działu e-commerce w formie

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego nadzorowanie procesów sprzedaży online (m.in. kontakt z klientem, obsługa zamówień i płatności)

  • bieżące rozwijanie oferty sklepu, oraz jej prezentacji na stronie

  • aktualizowanie oferty produktowej, w tym także obsługa platformy sprzedażowej w zakresie oferty produktowej (widoczność, opisy, zdjęcia, pozwiązywanie produktów w spójne oferty sprzedażowe itp.)

  • dbanie o aktualność oferty na platformie e-commercowej (m.in. wygląd sklepu, aktualizacja promocji, cen, przygotowywanie ofert cross-sellingowych )

  • wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych

  • bieżąca analiza trendów w e-commerce, trendów na rynku oraz działań i ofert konkurencji

  • Rozwijanie narzędzi cyfrowych używanych przez Firmę

  • weryfikacja bieżącej i opracowanie dalszej strategii e-commerce

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość branży e-commerce

  • szczegółowa wiedza na temat mechanizmów działania sklepu internetowego, projektowania funkcjonalności, prezentacji produktów i realizacji zamówień

  • umiejętność koordynowania współpracy pomiędzy kilkoma działami w firmie

  • znajomość systemów CMS

  • znajomość Facebook Ads Manager, Google Ads oraz narzędzi do email marketingu

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM I SEO

  • otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów z klientami

  • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności excel)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenia prowadzeniu sklepu na Allegro (mile widziane inne marketplaces

  • znajomość metod i narzędzi customer experience

  • duża samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • chęć rozwoju w kierunku roli liderskiej: kompetencje niezbędne do zbudowania odrębnego działu w firmie i kierowania nim

  • mile widziane: wykształcenie kierunkowe związane handlem, zarządzaniem lub logistyką

To oferujemy

  • Kompleksowe wdrożenie i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jesteśmy firmą rodzinną - 30 lat na rynku. Od lat niezmiennie prowadzimy dystrybucję artykułów nabiałowych i spożywczych.Naszym odbiorcom oferujemy około 4000 produktów. Producentami są firmy znane na polskim i zagranicznym rynku spożywczym – słynące z wysokiej jakości produkcji i rzetelności.

Zaopatrujemy kompleksowo Klientów w produkty nabiałowe i spożywcze:

- codziennie dostarczamy świeże towary do: sklepów, sieci detalicznych, restauracji, kawiarni, hoteli, cukierni, piekarni, pizzerii, małej gastronomii naszymi samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze

- zaopatrujemy szpitale, szkoły, przedszkola, zakłady pracy

- obsługujemy Klientów zagranicznych (proszki mleczne, proszki serwatkowe, mleko, masło, sery i inne produkty)

Przewiń do profilu firmy