Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Homla Sp. z o.o.

Sosnowiecka 75

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zawartością sklepu internetowego homla.com.pl

  • zarządzanie akcjami promocyjnymi w ramach sprzedaży internetowej

  • prowadzenie działań e-mail marketingowych takich jak Newsletter, Marketing Automation

  • przeprowadzanie testów end-to-end związanych z wdrożeniami i nowymi funkcjonalnościami oraz raportowaniem błędów

  • sporządzanie raportów w oparciu o dane m.in. z CMS, Google Analytics

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale e-commerce

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w systemach CMS e-commerce np. Magento

  • znajomość oprogramowania do e-mail marketingu np. Getresponse

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i umiejętność analizowania danych

  • umiejętność efektywnej komunikacji, współpracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • znajomość języka HTML i wiedza z tematyki SEM i SEO

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową Medicover Sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę zniżkową na nasze produkty

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze etatu

  • możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7:00 a 8:00

  • niezbędne narzędzia pracy

  • parking dla pracowników

  • pyszną kawę i herbatę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karta Medicover Sport

Homla to polska marka wyposażenia wnętrz, dynamicznie rozwijająca się na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 30 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Przewiń do profilu firmy