Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

HURTAP S.A.O firmie

  • Górnicza 2, Łęczyca
    Łęczyca, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HURTAP S.A.

Górnicza 2

Łęczyca

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii i rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży online.

  • Optymalizacja, usprawnianie procesów oraz podnoszenie efektywności serwisu.

  • Analiza danych rynkowych, przygotowywanie raportów, opracowywanie wniosków.

  • Analiza prowadzonych działań promocyjnych i ich optymalizacja. Opracowywanie zestawień sprzedażowych.

  • Budowanie strategii e-commerce firmy.

  • Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych produktów przy współpracy z wewnętrznymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami.

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami wspierającymi bieżące aktywności w serwisie jak dział graficzny, dział marketingu oraz dział zakupów.

  • Dbanie o bieżącą aktualizację oferty: wprowadzanie zdjęć i opisów na stronę, tworzenie treści pod kątem SEO.

  • Samodzielne tworzenie i aktualizacja materiałów graficznych wspierających działania marketingowe (ulotek, materiałów informacyjnych, prezentacji, broszur, banerów).

  • Współpraca z zespołem.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie.

  • Doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii rozwoju kanału e-commerce w segmencie B2B i B2C oraz doświadczenie we wdrożeniu projektu zarządzania biznesem e-commerce.

  • Umiejętność dokonywania wszelkiego rodzaju analiz.

  • Biegła znajomość narzędzi MS Office, mile widziana znajomość narzędzi Adobe Photoshop, Corel.

  • Wiedza na temat zagadnień SEM i SEO.

  • Znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji.

  • Łatwość nawiązywania i budowania pozytywnych relacji.

  • Kreatywność, duża samodzielność, zaangażowanie oraz profesjonalizm w działaniu.

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania.

  • Możliwość awansu, zdobywania doświadczenia i rozwoju kompetencji w różnych obszarach.

  • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na wzajemnych relacjach.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • siłownia

  • telefon

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.