Oferta pracy

Specjalista ds. E-commerce

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Srebrzyńska 14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Srebrzyńska 14

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja wprowadzania zmian:

  • procesowych i technologicznych związanych ze składaniem i realizacją zamówień w systemie ecommerce, anulacjami oraz zwrotami z kanałów zdalnych (w integracji z systemem ERP i CRM)

  • związanych z procesem komunikacji z Klientem o statusie realizacji zamówienia, anulacji i zwrotów w kanałach sms, email, Contact Center (w integracji z system ERP i CRM)

  • w obszarach checkoutu i profilu Klienta

  • Nadzorowanie wdrożeń:

  • usług dostawy oraz usług komplementarnych w kanale ecommerce (w integracji z systemem ERP)

  • metod płatności w obsłudze omnikanałowej (w integracji z systemami ecommerce i POS)

  • Bieżąca konfiguracja systemu Magento

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach handlu detalicznego działających w modelu omnikanałowym lub online

  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą integracyjną systemów informatycznych

  • Doświadczenie w zakresie definiowania wymagań funkcjonalnych w systemach IT oraz realizowaniem testów

  • Znajomość systemu ticketowego Jira lub podobnego

  • Doświadczenie w zakresie analizy procesów biznesowych

  • Znajomość metodologii projektowej waterfall i agile

  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów Ecommerce

  • Umiejętność współpracy z zespołami multidyscyplinarnymi oraz firmami zewnętrznymi

  • Wysoki poziom kompetencji analitycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie typu product ownership w zakresie chkecoutu

  • Znajomość Magento, SAP lub Salesforce

  • Doświadczenie w sektorze home improvement

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub BI)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • udział w eventach

  • ebooki i audiobooki za darmo

KOMFORT to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszą dumą jest obecność blisko ludzi za pomocą budowanej od podstaw sieci 160 sklepów w całej Polsce, a także rozwijanie najnowocześniejszego sklepu internetowego w branży, będącego zarówno niezależną platformą sprzedażową, jak i miejscem wspomagającym sprzedaż w kanałach sklepowym i Contact Center. Czerpiemy z najnowszych wzorców omnichannel i rozwijamy innowacje oparte o najnowocześniejsze technologie i systemy. Pracujemy między innymi z systemami SAP, Salesforce, Magento, Insider. Jesteśmy u progu dużych zmian, które przeniosą naszą firmę na kolejny poziom. Zapraszamy abyś był ich częścią!

Przewiń do profilu firmy