Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Shumee S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży na wybranych platformach marketplace rynku europejskiego

  • Optymalizacja obecnie wystawionych ofert

  • Zarządzanie procesem wystawiania nowych ofert na marketplace

  • Bieżąca współpraca z opiekunami marketplace

  • Współtworzenie strategii cenowej oraz strategii dalszego rozwoju wybranego marketplace

  • Raportowanie kluczowych wskaźników danego marketplace - sprzedaż, jakość konta etc.

Nasze wymagania

  • Co najmniej średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego

  • Analitycznego i krytycznego myślenia

  • Nieustającej chęci rozwoju

  • Mile widzimy:

  • Doświadczenie w sprzedaży na marketplace w szczególności zagranicznych

  • Doświadczenie w sprzedaży w sklepie internetowym

  • Znajomość systemu Baselinker lub pokrewnych

  • Doświadczenie w wykorzystaniu plików XML bądź CSV

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie e-commerce

  • Współpracę z największymi markami

  • Biuro w centrum

  • Dużą ilość wyzwań :)

O nas

shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace.

shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie