Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Pierre Cardin

Jana Matejki 9

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie platformą e-commerce i dostosowanie jej do potrzeb klienta,

  • analiza rynku e-commerce oraz konkurencji,

  • optymalizacja wskaźników i monitorowanie analityki internetowej,

  • stała współpraca z działem marketingu.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu SEO, SEM oraz e-commerce, w tym m.in. Google Analytics, Google Ads…,

  • praktyczna wiedza z zakresu działania sklepów i platform zakupowych,

  • znajomość Magento lub podobnego systemu e-commerce,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • analityczny umysł,

  • umiejętność prowadzenia digitalowych kampanii będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • dowolną formę umowy,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny Lux Med,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • ciekawą pracę w otoczeniu znanych marek premium,

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która od ponad 17 lat z sukcesem działa w branży odzieży premium. Na przestrzeni lat stworzyliśmy sieć salonów firmowych i nowatorski model zarządzania. W codziennej pracy wierni jesteśmy naszym fundamentalnym zasadom opartym na etyce zawodowej, szacunku, uczciwości i pozytywnym relacjom, a dążenie do perfekcji motywuje nas do ciągłego doskonalenia i rozwoju…

Przewiń do profilu firmy