Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce

Rosago Spółka z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jeżeli E-commerce jest tym co Cię kręci pochyl się nad tym ogłoszeniem, bo to może być początek nowej zawodowej przygody jakiej szukasz.

Możesz poszerzyć młody ambitny zespół specjalistów i zająć się rozwojem wielojęzycznej platformy b2b oraz marketplace’ów. Pracując z nami będziesz miał/miała realny wpływ na rozwój marki na rynkach polskich i zagranicznych. Podejmij wyzwanie i rozpocznij podbój świata z blue shadow. Jeżeli podoba Ci się wyzwanie, zapoznaj się koniecznie z ogłoszeniem ;)

Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należeć:

• Kompleksowa obsługa i rozwój platformy B2B

• Rozwój oraz integracja platformy B2C z portalami sprzedażowymi typu marketplace (Zalando, Amazon, Modivo, Allegro, itp.)

• Weryfikacja możliwości integracji pomiędzy systemami sprzedażowymi

• Tworzenie, weryfikacja i optymalizacja treści danych produktowych na platformach sprzedażowych / marketplace

• Współpraca z innymi działami oraz platformami sprzedażowymi w tym zakresie

• Przygotowywanie raportów dotyczących aktualnej oferty produktowej dostępnej na poszczególnych platformach sprzedażowych

• Koordynowanie obsługi technicznej w zakresie sprzedaży e-commerce marketplace

• Monitorowanie oraz optymalizacja procesów e-commerce

• Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu e-commerce oraz innych jednostek biznesowych

• Tworzenie wizji rozwoju obszaru e-commerce

Nasze wymagania

Będziemy od Ciebie oczekiwać:

• co najmniej kilkuletniego doświadczenia w branży e-commerce (dodatkowym ważnym atutem będzie znajomość branży odzieżowej)

• wiedzy i zdolności poruszania się w szeroko pojętym świecie net-marketingu (kampanie, pozycjonowanie, itp)

• wysokich zdolności samoorganizacji pracy, komunikatywności oraz gotowość do wnoszenia i prowadzenia własnych inicjatyw

• znajomość Facebook Ads, Google Ads, zasad SEO, Google Analytics

• naturalnego zaangażowania w swoją pracę i ambicji rozwoju na swoim stanowisku

• zamiłowania do e-commerce i wszystkiego co z nim związane

To oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

• możliwość zrobienia dużego skoku w karierze zawodowej dając możliwość rozwoju kanału e-commerce

• atrakcyjny system wynagradzania skorelowany z efektywnością własnej pracy

• warunki umożliwiające rozkwit Twojej kreatywności, zdolności organizacyjnych i efektywności działań

• realną możliwość wpływania na rozwój i funkcjonowanie swojego działu

• wdrożenie na stanowisko, niezbędne szkolenia

• naprawdę fajną atmosferę sprzyjającą przyjemnej pracy

• więc od kiedy możesz rozpocząć? :)

Przewidywane miejsce pracy to Rzgów k/Łodzi (nie przewidujemy pracy zdalnej w pełnym wymiarze)

O nas

blue shadow jest producentem i sprzedawcą odzieży damskiej pod własną marką

Specjalista ds. e-commerce, Łódź