Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

NEXTERIO sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sklepu internetowego w zakresie konfiguracji produktów, kategorii, tłumaczeń

  • dbanie o prawidłowe działanie platformy sklepu, wykonywanie testów, zgłaszanie problemów

  • nadzorowanie procesów sprzedaży online

  • wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych

  • monitorowanie działań konkurencji

  • nadzór nad przygotowaniem, ekspozycją materiałów marketingowych i ich dystrybucją w sklepach stacjonarnych

  • współpraca z agencjami wspierającymi rozwój sklepu i sprzedaż

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel

  • doświadczenie w pracy na systemach klasy PIM, CMS, Marketing Automation, Google Analytics

  • dobra znajomość co najmniej jednego z języków: niemiecki/czeski/słowacki

  • samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy

  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane

  • znajomość podstaw HTML

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (Ty wybierasz)

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach (ikonka stetoskop)

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

Sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET NEXTERIO oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów jak również podłóg laminowanych, winylowych i deski drewnianej. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej, do której należą m.in. Opoczno, Cersanit, Barlinek, Komfort.

Przewiń do profilu firmy