Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

MINTI SHOP S.C.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie cen, przygotowywanie oferty handlowej

  • Poprawa widoczności i ekspozycji produktów

  • Planowanie, wdrażanie i analiza kampanii e-marketingowych, w tym współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych

  • Koordynacja komunikacji z klientami (e-mail marketing, marketing automation)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w e-commerce

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, Sales Manago, Senuto, Semstorm, Idosell

  • Lekkość w tworzeniu treści reklamowych

  • Mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu graficznym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • System premiowy

  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów w jednym z najbardziej rozpoznawalnym e-commerce w Polsce

  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia

Minti Shop to najbardziej rozpoznawalna drogeria internetowa w Polsce. Istniejemy na rynku od 7 lat, jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych jak Glamour Glammies oraz konsumenckich typu Wyróżnienia Opineo.

Przewiń do profilu firmy