Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce

MINTI SHOP S.C.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie cen, przygotowywanie oferty handlowej
  • Poprawa widoczności i ekspozycji produktów
  • Planowanie, wdrażanie i analiza kampanii e-marketingowych, w tym współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych
  • Koordynacja komunikacji z klientami (e-mail marketing, marketing automation)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w e-commerce
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, Sales Manago, Senuto, Semstorm, Idosell
  • Lekkość w tworzeniu treści reklamowych
  • Mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu graficznym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów w jednym z najbardziej rozpoznawalnym e-commerce w Polsce
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia

Minti Shop to najbardziej rozpoznawalna drogeria internetowa w Polsce. Istniejemy na rynku od 7 lat, jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych jak Glamour Glammies oraz konsumenckich typu Wyróżnienia Opineo.

Specjalista ds. e-commerce, Lublin