Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce – marketplace

AUDIO KLAN Janusz Prządka Spółka JawnaO firmie

  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
O domowych urządzeniach audio-video wiemy wszystko. Jesteśmy prężnie działającym dystrybutorem znanych i prestiżowych marek, takich jak Yamaha, Bowers & Wilkins, Audio-Technica, Koss, NAD, dostarczającym produkty AV do popularnych sieci handlowych, niezależnych sklepów specjalistycznych i własnej sieci Top Hi-Fi & Video Design. Już teraz możesz stać się częścią naszego zespołu - dołącz do nas!
Specjalista ds. e-commerce – marketplaceNumer ref.: (okolice Centrum Handlowego M1)

Opis stanowiska:

Do twoich głównych obowiązków będzie należało współtworzenie i realizacja strategii obecności na popularnych platformach sprzedażowych (tzw. marketplace), ofertowanie oraz obsługa klienta i dbałość o ciągły rozwój ofert i sprzedaży.

Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada minimum kilkuletnie doświadczenie w e-commerce, z uwzględnieniem zarządzania kanałem obsługi sprzedaży na wybranych platformach (np. Allegro)
  • Potrafi skutecznie rozwijać sprzedaż w oparciu o wyznaczone cele i wskaźniki
  • Umie analizować konkurencję oraz trendy, wyciągać wnioski i podejmować adekwatne działania
  • Prowadzi działania optymalizacyjne i promocyjne dotyczące ofertowanych produktów i marek, zwiększające ich widoczność oraz podnoszące skuteczność sprzedaży
  • Dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu funkcjonowania marketplace’ów (w tym: zakładanie i prowadzenie kont) oraz narzędzi (np. BaseLinker) i rozwiązań usprawniających procesy ofertowania i sprzedaży
  • Posługuje się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Stabilną sytuację firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV wraz z krótkim podsumowaniem dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne