Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce - marketplace

Salon audio-video Q21

umowa o pracę
5 0006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Reymonta 12, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Reymonta 12

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, OLX, Empik)

  • Aktualizacja dostępności produktów

  • Przygotowywanie unikalnych opisów produktów branży audio

  • Prosta edycja zdjęć zgodna z wymaganiami sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych

  • Przygotowywanie kompletnych materiałów marketingowych dotyczących produktów audio oraz wydarzeń do publikacji w magazynach internetowych, w prasie oraz na forach i grupach audio

  • Przygotowywanie postów do publikacji w mediach społecznościowych

  • Analiza i obsługa platformy Ceneo (ustawianie promocji)

  • Podstawowa obsługa Google adwords

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w copywritingu

  • Znajomość branży audio

  • „Lekkie pióro” oraz doświadczenie w profesjonalnym lub amatorskim pisaniu treści

  • Dbałość o szczegóły, duża skrupulatność w redagowaniu tekstów

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość obsługi platformy Allegro

  • Miłe widziana znajomość platformy Ceneo, Amazon, OLX, Empik

  • Znajomość mediów społecznościowych

  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych

  • Miłe widziana dobra znajomość w piśmie języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie, otwartej na nowe technologie, rozwój

  • Okazję do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Salon Q21 to obecnie jeden z największych salonów audio w Polsce, mieszczący się w Pabianicach. Poza handlem detalicznym, salon Q21 jest także wyłącznym dystrybutorem wielu światowych marek audio w Polsce.

Salon Q21 to jeden z lepiej widocznych sklepów on-line branży audio w internecie, korzystający z nowoczesnych narzędzi dotarcia do Klienta, oferujący swoje produkty poprzez wiele kanałów dystrybucji.

Salon Q21 istnieje już od ponad 20 lat, tworzy go grupa kilkunastu osób, tworzących zgrany zespół.